Učte se češtinu v kuchyni / Learn Czech in the Kitchen

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

229.00 

E-kniha – kuchařka pro lektory i studenty češtiny pro cizince. 4 jednoduché recepty, pracovní listy pro studenty s aktivitami, řešení, metodické poznámky pro lektory pro přípravu lekce a stručný čj-aj slovník. Vhodné pro studenty od úrovně A1.

An e-book intended for students and teachers of Czech as complementary material to studying and lessons. This e-book contains four recipes designed as handouts for students, with lots of activities for Czech training. An answer key, methodical notes for teachers and a Czech-English dictionary are also included. All exercises are designed for A1-level students.

Počet stran / Number of pages: 27

Formát / Format: pdf, A4

Popis

Už jste někdy na lekci češtiny vařili? Já ano a moc to bavilo mě i mé studenty. Zkuste to i vy s novou kuchařkou pro lektory i studenty Učte se česky v kuchyni. Je to e-kniha v pdf a obsahuje: 4 jednoduché receptypracovní listy pro studenty s aktivitami (snadno je zkopírujete), řešení, metodické poznámky pro lektory (celou lekci už dostanete připravenou) a stručný česko-anglický slovníček. Všechny aktivity jsem sama mockrát vyzkoušela se studenty, jsou nenáročné na čas (90minutová lekce stačí), na pomůcky i na znalosti studentů (všechny aktivity jsou připraveny pro úroveň A1). Vaření je příjemná aktivita, která vždycky zpestří kurz a procvičíte při ní mnohé z toho, co už studenti umí.

Have you ever cooked in a Czech lesson? I have, and it was a lot of fun for both me and my students. So why don’t you give it a try? This is a new cookbook, Učte se češtinu v kuchyni (Learn Czech in the Kitchen). In this e-book there are four recipes – handouts for students with a lot of activities for Czech training (easy to copy and reuse), an answer key, methodical notes for teachers (each lesson is prepared for you) and a Czech-English dictionary. All exercises are designed for A1-level students. I have tested all the activities with my students many times, they are not time-consuming (one recipe is appropriate for a 90-minute lesson). Cooking is introduced as an entertaining activity that makes lessons varied and is perfect for Czech training.

Formát / Format: pdf, A4, 27 stran

Kuchařku vám ráda představím také osobně – podívejte se na video. / I would like to personally introduce you to the cookbook – take a look at this video.

4 recenze Učte se češtinu v kuchyni / Learn Czech in the Kitchen

 1. Hodnocení 5 z 5

  Dona Rožánková

  Úžasný doplňující materiál k výuce, nejen po praktické stránce, ale i díky možnosti propojení nové slovní zásoby a gramatických cvičení. Recepty Jitky Pourové opravdu fungují v praxi! Jeden z receptů již vyzkoušen ve firemním kurzu (úroveň A2) – studenti byli nadšení, ocenili to, že konečně mohli krájet, nalévat, míchat a přitom časovat a skloňovat. Těším se, až se po Velikonocích pustíme do vajíčkové pomazánky.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Romča Smělíková

  Skvěle zpracovaný materiál s množstvím neotřelých nápadů. Rozhodně jej ocení nejen akční lektoři a studenti, které běžné činnosti v lekci omrzely, nýbrž také ti, již v praxi vařit se studenty nehodlají a materiál chtějí využít jen coby ilustrační. Cvičení i ostatní aktivity jsou bezvadně didakticky propracované a grafická stránka rozhodně nadchne. Rozhodně doporučuju vyzkoušet!

 3. Hodnocení 5 z 5

  Jana H.

  Nikdy bych nevěřila, že můžu vařit pudink v mikrovlnce. A jde to! Vyzkoušela jsem nejdřív doma, pak se studenty a byla z toho prima lekce. Děkuju za spoustu aktivit, rozhodně to nebylo jen samotné vaření. A brzy jdeme na další recept.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Alžběta Dvořáková (ověřený vlastník)

  Opravdu výborně připravené materiály, na vaření ve škole nemáme vhodné podmínky, a přesto se studentům lekce s kuchařkou moc líbily. Zkusili jsme i pracovní list Nakupujeme oblečení, cvičení jsou pestrá a zajímavá.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *