Učte se češtinu v kuchyni

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

129.00 

E-kniha – kuchařka pro lektory i studenty češtiny pro cizince. 4 jednoduché recepty, pracovní listy pro studenty s aktivitami, řešení, metodické poznámky pro lektory pro přípravu lekce a stručný čj-aj slovník. Vhodné pro studenty od úrovně A1.

Formát: pdf, A4

Kategorie:

Popis

Už jste někdy na lekci češtiny vařili? Já ano a moc to bavilo mě i mé studenty. Zkuste to i vy s novou kuchařkou pro lektory i studenty Učte se česky v kuchyni. Je to e-kniha v pdf a obsahuje: 4 jednoduché recepty – pracovní listy pro studenty s aktivitami (snadno je zkopírujete), řešení, metodické poznámky pro lektory (celou lekci už dostanete připravenou) a stručný česko-anglický slovníček (celkem 27 stran). Všechny aktivity jsem sama mockrát vyzkoušela se studenty, jsou nenáročné na čas (90minutová lekce stačí), na pomůcky i na znalosti studentů (všechny aktivity jsou připraveny pro úroveň A1). Vaření je příjemná aktivita, která vždycky zpestří kurz a procvičíte při ní mnohé z toho, co už studenti umí.

Formát: pdf, A4

1 recenze Učte se češtinu v kuchyni

  1. Hodnocení 5 z 5

    Dona Rožánková

    Úžasný doplňující materiál k výuce, nejen po praktické stránce, ale i díky možnosti propojení nové slovní zásoby a gramatických cvičení. Recepty Jitky Pourové opravdu fungují v praxi! Jeden z receptů již vyzkoušen ve firemním kurzu (úroveň A2) – studenti byli nadšení, ocenili to, že konečně mohli krájet, nalévat, míchat a přitom časovat a skloňovat. Těším se, až se po Velikonocích pustíme do vajíčkové pomazánky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *