Čeština pro dny, kdy prší / Czech for Rainy Days

229.00 

E-kniha obsahuje soubor kreativních úkolů, které procvičují slovní zásobu, čtení, psaní i mluvení. Pomůže vám učit se nová slova, mluvit a psát o sobě a svém okolí, rozvíjet kreativitu, vyjadřovat se v češtině se přesně. Vhodná pro studenty A1‒B1. Čeština není jenom gramatika a učebnice. Je čas zkusit něco nového!

An e-book contains a set of creative exercises for practising vocabulary, reading, writing and speaking. It will help you to learn new words, speak and write about yourself and your surroundings, expand your creativity and express yourself in Czech accurately. It is intended for students of A1‒B1 levels. Czech isn’t just grammar and a studybook. It is time to try something new!

Formát/Format: pdf, A4, 17 stran/pages

Popis

Potřebuji víc trénovat češtinu

Jste cizinec a chcete se naučit česky. Ale nemáte čas chodit do kurzu češtiny. Nebo možná kurz navštěvujete, ale lekce 1‒2x týdně vám nestačí. Váš progres je pomalý a vy nejste spokojení. Víte, že potřebujete víc trénovat češtinu online – doma, v klidu, když máte čas. K tréninku potřebujete dobré materiály. A ty najdete tady.

Potřebuji dobrý materiál k tréninku online

E-kniha Čeština pro dny, kdy prší obsahuje 14 kreativních celostránkových úkolů, které procvičují slovní zásobu, čtení, psaní i mluvení. Pomůže vám učit se nová slova, mluvit a psát o sobě a svém okolí, rozvíjet kreativitu, vyjadřovat se v češtině se přesně. S touto e-knihou totiž budete přemýšlet česky. Rozmanitá témata probudí vaši fantazii a limitovaný prostor vás nechá zapsat své myšlenky stručně, jasně a výstižně. Řešení na konci knihy vám ukáže, jak vybrat vhodnou strukturu svého textu.

E-kniha je vhodná pro studenty A1‒B1.  Čeština není jenom gramatika a učebnice. Je čas zkusit něco nového!

 

I need to practise Czech more

You are a foreigner and you want to learn Czech. But you don‘t have time to attend a course. Or maybe you visit a course but a lesson once or twice a week isn‘t enough. Your progress is slow and you are not satisfied. You know you need to practise Czech more online – at home, taking your time. You also need good materials for your training. And you can find them here.

I need good materials for my training

The e-book Czech for Rainy Days contains 14 creative full-page exercises for practising vocabulary, reading, writing and speaking. It will help you to learn new words, speak and write about yourself and your surroundings, expand your creativity and express yourself in Czech accurately. With this e-book, you will think in Czech. Excite your imagination with various topics, and express yourself briefly and clearly in a limited space. An answer key at the end of the book shows how to create sentences with the appropriate word order. It is intended for students of A1‒B1 levels. Czech isn‘t just grammar and a studybook. It is time to try something new!

Formát/Format: pdf, A4, 17 stran/pages

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Čeština pro dny, kdy prší / Czech for Rainy Days”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *